Autíčko…

Začal jsem na něčem pracovat. Nebudu říkat na čem, protože jsem se ještě nerozjel natolik, abych si myslel, že projekt dokončím. Ale musel jsem si hned něco “postavit”, abych sám sebe dokopal k nějakému začátku. Ten u mě je vždycky nejtěžší… Přišel jsem na to, že už na to pořádně nevidím. A že jsem hodně ze šikovnosti ztratil… No, tady je výsledek a první počinek snad budoucího modelu. Kolečka by měla být 10×13 a 14×13, tak se podle toho dá trochu určit, do jaké “kategorie” jsem se pustil. Nejsou hezky slepená a ani nejsou dobře vytištěná – only B&W a s repasovaným tonerem – je to vidět. Ale volím konstrukci disk zvlášť, pneu zvlášť, tak se dá něco zachránit tuší. Jinak jsou ty brambory bez retuše. Asi se vrátím ke svému oblíbenému navíjení a broušení pneumatik a následnému nabarvení. To mi vždycky vyšlo “kulatější”. 🙂 Pneu by měla být i podle originálu bez nápisů, tak by to jít mělo.

kolecka

No tak snad mi to nějak půjde dál.

3 komentáře u „Autíčko…

 1. With all my heart I’m glad to have you back in for modeling ! It will be very nice , if it continues there will be new , different models give you credit !
  Thank you!
  And once again I congratulate you on the back!

  • Thanks for support. I’m trying to get back into it, I haven’t made any model for a long time. I hope the result will be worth it.

   • I am sure that the result will please you and those who all these years, happy to receive the news that soon will be a new model!
    I wish you a successful development of a new model!

Komentáře nejsou povoleny.