Komentáře a registrace

Na poslední verzi stránek jsem měl aktivní registraci. Sem už ji dávat nebudu. Návštěvníkům, kteří tak o registraci přišli se omlouvám, ale jedním dechem dodávám, že o nic nepřišli. Opravdu. Vše, co na stránkách je, je dostupné i bez registrace. Původní záměr jsem měl jiný, ale pak jsem ho stejně nebyl s to realizovat (jsemť flákač), tak bych to prosím nechal tak. Bez registrace. S tím souvisí i přidávání komentářů. Ono sem moc lidí nechodí, komentář se urodil jen tu a tam a tak si říkám, že je zruším úplně, bude o starost méně. Pro mě. Ovšem stránky bez interakce jsou tak nějak mrtvé. I když na tom mám pochopitelně hlavní vinu já tím, že nepřidávám žádný obsah. Takže jsem si nakonec odhlasoval, že komentáře ano, úplně do zdi se mi mluvit a psát nechce.

V minulé verzi, tak jak jsem to hlídal jen občas, mi do komentářů samozřejmě lezl spam. Takže dnes jsem využil výhody moderní techniky a je tam tedy zapnutý nějaký ten filtr. Měl by fungovat jakž takž (maličko jsem testoval). Když se vám při přidání komentu stane, že čeká na schválení, tak se, bohužel, tomu robůtkovi, co to posuzuje, na vašem komentu něco nezdá a čeká na mé schválení. Za to se omlouvám předem, ale co jsem zkoušel, tak běžné komentáře projdou bez problémů. A bez registrace. Jsou tam políčka email a jméno, ale povinná nejsou, jen nevím, jak je odstranit. V nastavení to nějak nemůžu najít a v kódu se mi hrabat nechce…
Takže – komentáře ano, registrace ne.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vzkazy a jeho autorem je ymjr. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.