Tak zatím nic

Práce na modelu se mi trochu zastavily. Jednak nemám zase moc času a také se spíš chystám, když už si čas najdu, na létání s RC. Venku se začíná časit a tak se připravuji na „otvírání studánek“. To u mě probíhá tak, že vezmu Betu a jdu se proletět na louku za městem. Praktikuji to tak, že zahodím letadlo, nastoupám, co to jde a v sedě na místě spolujezdce s nohama vystrčenýma přes otevřené dveře nechávám místní ptactvo přemýšlet, co jim to tam plachtí. Taková pohodovka.
Na letošek konečně připravuji panel, „držák“ pro vysílačku a s ním se akrobacie zatím neodvážím. Tak začátek s Betou bude ideální.
Jak bude čas, do modelu se opět pustím, tohle chci fakt dodělat.

Lancia HF Stratos Bignardi-Zumelli

r6_model001

Takže mám domatláno. Jsou tam chyby na opravu (např. přehozená čísla na žaluziích a hned vedle číslo 19, co tam být nemá a čert ví, z jaké mutace to je 🙂 ).  Takže se ještě bude opravovat – dolaďovat.

Je to hrozný, jak jsem vyšel ze cviku, myslel jsem, že se při lepení vzteknu. Taky ta 160 gramovka z Copy Centra a lámací laser. 🙁 No prostě nic moc, já už na to hi-fi lepení nemám, prostě jsem to trochu i odflákl… Mojí maličkostí slepený model tak vypadá hůř v reálu, než na fotkách. Naštěstí jsem viděl stratosku slepenou i jinými borci, takže vím, že to dáte líp. 🙂