Nové stratosky dostupné + něco opravdu nového navíc.

Přestože já jsem nedělal nic, přibyly modely do sekce Download
Dokonce tolik, že jsem raději upravil stránkování tak, aby se na jedné stránce zobrazilo víc příspěvků. 🙂 Děkuji Pavlovi za jeho práci a za to, že je ochotný se o její výsledky podělit. Je to super.

Ještě jedna aktualizace. Rozhodl jsem se znovu povolit komentáře. Před nějakou dobou jsem je začal zakazovat. Ne že by se tu někdo projevoval nekulturně, ale bylo to tu jednu dobu samý spam od nějakých těch robocopů a protože atránky nekotroluji pravidelně… No asi víte.

Tak zatím nic

Práce na modelu se mi trochu zastavily. Jednak nemám zase moc času a také se spíš chystám, když už si čas najdu, na létání s RC. Venku se začíná časit a tak se připravuji na “otvírání studánek”. To u mě probíhá tak, že vezmu Betu a jdu se proletět na louku za městem. Praktikuji to tak, že zahodím letadlo, nastoupám, co to jde a v sedě na místě spolujezdce s nohama vystrčenýma přes otevřené dveře nechávám místní ptactvo přemýšlet, co jim to tam plachtí. Taková pohodovka.
Na letošek konečně připravuji panel, “držák” pro vysílačku a s ním se akrobacie zatím neodvážím. Tak začátek s Betou bude ideální.
Jak bude čas, do modelu se opět pustím, tohle chci fakt dodělat.

Lancia HF Stratos Bignardi-Zumelli

r6_model001

Takže mám domatláno. Jsou tam chyby na opravu (např. přehozená čísla na žaluziích a hned vedle číslo 19, co tam být nemá a čert ví, z jaké mutace to je 🙂 ).  Takže se ještě bude opravovat – dolaďovat.

Je to hrozný, jak jsem vyšel ze cviku, myslel jsem, že se při lepení vzteknu. Taky ta 160 gramovka z Copy Centra a lámací laser. 🙁 No prostě nic moc, já už na to hi-fi lepení nemám, prostě jsem to trochu i odflákl… Mojí maličkostí slepený model tak vypadá hůř v reálu, než na fotkách. Naštěstí jsem viděl stratosku slepenou i jinými borci, takže vím, že to dáte líp. 🙂

Lancia HF Stratos R6

Maličký problém s nějakými nálepkami. Aspoň se mi tedy nedaří zjistit, co tam přesně má být. Na pozici 1 bývá občas nápis BARDI, ovšem ve verzi Elba 82 tam je něco jiného a nevím co. No a na pozici 2 je také reklama, kterou neznám. Rozluštil jsem jen dvě slova, o kterých si myslím, že jsou správně a to “PETRA NICOLA ………”. Dál jsem to nedal a ani nemám představu, jak to graficky, kromě modré a červené barvy, vypadá.

ELBA_82

V případě, že nepřijdu na to, co tam je, nechám místa na voze bez reklam, ono se snad tak moc nestane. Ale kdybyste někdo věděl, nebo měl představu, co tam je, budu vám povděčen.

Nebo bych tam možná mohl strčit první vizuálně podobný obrázek, který najdu, ne? 🙂

img